Villamosmérnök, automatizálási mérnök/technikus

Dinamikusan fejlödő budapesti székhelyű villamos ipari cég keres

munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési munkák előkészítése
  • Ajánlatok összeállítása, koordinálása,
  • Dokumentációk készítése
  • Ipari környezetben épületgépészeti (HVAC) kivitelezéseken támogató villamos/automatizálási szakemberként való részvétel.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos szakirányú végzettség (diploma és/vagy technikusi

bizonyítvány)

  • Terv olvasási készség
  • Felhasználó szintű MS Office, AutoCAD ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Önállóság
  • Szervezettség
  • Proaktivitás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Rugalmasság
  • Stressztűrő képesség
  • Határidő képes tartani

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Épületfelügyeleti rendszerek (BMS) kivitelezésében és beüzemelésében szerzett tapasztalat
  • Erősáramú villanyszerlési tapasztalat ipari környeztben
  • Tervezői képesség

 Amit kínálunk:

  • Gyakorlati tudás megszerzése, bővítése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos és komplex ipari feladatok
  • Kivitelezésbe való közvetlen részvétel lehetősége
  • Jó csapat, aki segíti, támogatja a szakmai fejlődést és a céljai elérését

Munkavégzés helye:

  • Projekthelyszínek: Pest megye és közvetlen körzete

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat