Villamos projektvezető mérnök

Komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonú  cég ipari projektekre specializálódva

villamos projektvezető mérnököt

keres, exponenciálisan fejlődő csapatba

Olyan jó munkabírású és kitartó, tapasztalt villamosmérnököt keresünk, aki képes másokkal együttműködve, precíz munkát végezni irodában és a kivitelezési helyszínen egyaránt.

Feladatok változatosak, kihívásokkal teliek, ezért olyan jelentkezőt szeretnénk felvenni, aki képes csapatban dolgozni, alázatos, szereti a helyszíni gyakorlatias kivitelezői munkát, képes külföldiekkel együtt dolgozni ipari beruházásokon az alábbi témakörökben:

  • Ipari csarnokok KIF, KÖF villamos rendszereinek a kivitelezése
  • Munkák felmérése
  • Ajánlatok összeállítása, tendereztetése
  • Anyagellátás biztosítása a munkaterületek
  • Alvállakozók koordinálása
  • Alapvető villamos számítások elvégzése, méretezések leellenőrzése

Elvárt eredménye a munkádnak:

  • koordinált és hatékonyan kivitelezett projektek
  • határidőre és I. osztályúan elkészített projektek
  • nyeresésgesen zárt munkák
  • gépész, automatika kollégákkal hatékonyan megosztott információk
  • balesetmentes munkavégzés (Satey First)
  • Visszatérő, elégedett ügyfelek.

Feladatok közé tartozik

  • tervek előkészítése, koordinálása irodában és/vagy a kivitelezés helyszínén
  • ajánlatok bekérése és összerakásának koordinálása
  • koordinácója a villamos kivitelezésnek
  • műszaki ellenőrzése
  • megrendelővel való kapcsolattartás
  • megvalósulási dokumentációk készítése, koordinálása
  • beüzemeléseken való aktív és hatékony részvétel

Felelősségek:

  • Határidőre való munkavégzés
  • Munkafolymatok betartása
  • Pontos és hatékony munkavégzés
  • Nyereségesen zárni a munkákat

Munkavégzés helye a nagytarcsai mérnökiroda és a kivitelezési helyszínek.

Fontosnak tartjuk a kreatív, problémamegoldó POZITÍV gondolkodásmódot. Az ideális jelölt számunkra az, aki felelősséget vállal a munkájáért, a rábízott feladatokért és a határidők betartásáért, képes a másokkal együtt és támogatva is dolgozni. A megoldást keresi, nem a problémát.

Elvárt leaglább 4-5 éves villamosmérnöki tapasztalat a kivitelezésben és a középfokú angol nyelvtudás és AutoCAD ismerete, melyet próba feladatokkal ellenőrizni fogunk. Előny az EPLAN ismerete.

Cégünk mottója: Your factory, our passion

Cégünk munkatársai értékes csapattagnak érzik magukat, ahova mindennap szeretnek bejárni, mert:

  • Szakmai vezetőség támogatja a munkát
  • Komplex feladatunk látunk el gépészet, villany és automatikával együtt
  • Csak az iparban dolgozunk, ahol az technológiát szolgáljuk ki és nem az éplülethez tartozó gépészetet, villamosságot stb
  • Releváns szakmai tapszatlatot lehet itt gyűjteni, mert van irodai (előksézítés, tervezés) és kivitelezési munka is
  • Munkánk során a tervezett munkákat mi is kivitelezzük
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Lendületes csapat.
  • Változatos munkák
  • Minőségi munkakörnyzet, eszközök székhely
  • Előrelépési lehetőség, mert a cég folymatosan növekszik és fejlődik
  • Emberi és anyagi megbecsülés

Ha érdeklődsz ez iránt a kihívás iránt, kérlek küldd el fényképes önéletrajod a hr@jobtraining.hu e-mail címre

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat