TERÜLETI KÉPVISELŐ

Dinamikusan növekvő, kereskedő és szolgáltató cég, amely az egészségügy és az ipar területén tevékenykedik, munkahelyi egészségvédelemmel, egészségfejlesztéssel, elsősegélynyújtáshoz és életmentéshez használatos eszközök forgalmazásával, valamint az értékesített rendszerek oktatásával és karbantartásával foglalkozik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a meglevő partnerekkel, illetve új partnerek felkutatása,
  • termék- és szolgáltatásértékesítés,
  • elsősegélynyújtó oktatások szervezése.

Elvárások:

  • Nagy energiával bíró, erős motivációjú kollégát keresünk, aki szorgalmas, ön motivált személyiség, csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló munkára!
  • Tapasztalat nem feltétel,
  • Munkavédelmi képzettség előny,
  • Saját autó szükséges.

Amit kínálunk:

  • fix fizetés + jutalék + bónusz + költségtérítés,
  • folyamatos képzés,
  • erős marketingtámogatás,
  • kiváló termékportfólió,
  • több nemzetközi cég biztos háttere.

Egyéb információ:

  • Minden új kollégát beiskolázunk és biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődését.

Munkavégzés helye:

  • Fejér és Veszprém megye

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az info@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat