ÉPÍTÉSZ PROJEKTVEZETŐ

Gazdaságos energetikai megoldások tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég keresi új munkatársát

ÉPÍTÉSZ PROJEKTVEZETŐ  pozícióba

projektek levezénylésére, menedzselésére

Feladatok:

  • Generálkivitelező vállalkozás képviselete
  • Magasépítési munkák előkészíttetése és létesítés vezetése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállítókkal és a megbízó, lebonyolító képviselőivel
  • A helyszíni építésvezető, műszaki előkészítők munkájának irányítása, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.
  • Beszámolók készítése
  • Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása
  • Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk,
  • Műszaki és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása
  • E-építési napló vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú magasépítési végzettség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (FMV-A)
  • Határozott, dinamikus fellépés
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Kimagasló szervező készség
  • Felelősségvállalás, rugalmasság, következetesség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Építési projektek, generálkivitelezésekben szerzett irányítói, projektvezetői tapasztalat
  • Műszaki ellenőri jogosultság előny

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonalú projektek
  • Dinamikusan fejlődő céges környezet, ügyfélkör
  • Folyamatos megbízások
  • Teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, korrekt háttér

A munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat