Formabontó PPC kezelő

Magyar tulajdonú FORMABONTÓ marketing ügynökség keresi új munkatársát

 Formabontó PPC kezelő pozícióba!

Szereted az izgalmas projekteket, ami nem csak hirdetési statisztikákról szól, hanem gondolkodásról, ötletelésről, a projektek sikerre viteléről? Szeretnél értéket teremteni a társadalomnak, miközben pénzt termelünk? Akkor neked is köztünk a helyed!

Itt nem csak hirdetéskezelés lesz, nem lesznek unalmas projektek, nem leszel korlátozva a fejlődésben.

Ami viszont lesz:

a munkaidőd 15%-át szabadon felhasználhatod saját ötleted megvalósítására

sok gondolkodás

brutális fejlődés egy erőteljes csapatban

munkád pénzbeli jutalmazása

fejlődésed támogatása

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük szakmailag:

  • Rendelkezned kell legalább 1-2 év munkatapasztalattal, online marketing területen. Fontos, hogy legyen tapasztalatod 1 millió Ft feletti hirdetési büdzsé kezelésében
  • AdWords tekintetében ismerned kell a display és a kereső hálózatot közép-haladói szinten. Tudd, hogyan kell dinamikus remarketing hirdetéseket futtatni. Tudd, hogy egy AdWords fiókot hogyan kell optimalizálni – ezalatt azt értjük, hogy az ajánlatkorrekciók beállításán túl, azért mélyebb szinten kezeld, és tudd használni ezen hirdetési platformot. Ha nem jönnek a bevételek, és a hirdetéseket át kell alakítani, akkor ne az legyen, hogy csak csodálkozol, hanem legyen ötleted, itt nem csak a hirdetések kezeléséről van szó, hanem GONDOLKODNI IS TUDNI KELL, STRATÉGIÁBAN!
  • Tudj UTM paraméterezni, tudj profin tesztelni, és LÉGY PROAKTÍV.
    + ismerd az online marketing alapvető dolgait, mint mondjuk: értékesítési tölcsér.
  • Projektmenedzseri szemléletet várunk – nem lesz “főnököd”, az eredményeidért Te leszel a felelős. Nem tudsz feladatot visszadobni csak úgy senkinek (nincs más helyetted, aki megcsinálja), ezért fontos, hogy proaktívan, javaslattal állj elő minden feladat megoldására. Nagyon fontos, hogy “mindent lehet, csak akarni kell” hozzáállásod legyen.

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük emberileg:

  • szakmailag fejlődni akaró
  • maximálisan motivált
  • proaktív
  • lendületes
  • szeret dolgozni

Az új munkatárs feladatai:

  • Ügyfeleink AdWords, illetve Facebook fiókjainak kezelése.
  • PPC KEZELÉS… DE NEM A MEGSZOKOTT MÓDON!
  • Az üzleti modellünk különleges a piacon, nálunk nem 80 fiókot kell KEZELGETNED, hanem mondjuk 10-et, de azt NEM CSAK KEZELGETNI, HANEM KEZELNI KELL. Azt szeretnénk, hogy az egyes vállalkozásokat mélységekbe menően lásd, vedd fel a ritmusukat, vedd át a lüktetésüket. Tudjuk, hogy így tudsz majd Te is igazán profi munkát végezni.
  • 30%-ban coldtraffic-es kampányok készítése
  • 25%-ban remarketing hirdetések készítése
  • 20% mérés
  • 20% tesztelés
  • 5% riportálás

Előny:

  • csináltál már nagy webshopoknak hirdetési rendszert (összefüggőt).
  • SalesAutopilot vagy ahhoz hasonló (InfusionSoft, ActiveCampaign) marketing automatizációs szoftver ismerete.
  • dolgoztál már több milliós büdzsével.
  • 2 évnél több tapasztalatod van.
  • folyamatosan tanulsz online marketinget autodidakta módon.

Mit nyújt a cégünk:

  • Versenyképes tudásodért anyagi megbecsülés
  • Erős, SSD alapú laptop
  • Otthoni munkavégzés lehetősége
  • Céges összejövetelek, csapatépítés, jó éttermek kipróbálása
  • Teljesítményedhez arányos bónusz (havi fizetésen felül)
  • Céges könyvtár használat

Milyen lesz velünk dolgozni?

  • Trelloban kapod meg a feladatokat
  • Lesz egy Trello táblád, és ott kapod meg Attilától (trafficmanager és tulaj) a feladatokat, jobban mondva iránymutatásokat. Illetve lesz egy másik Trello táblád, amin a webesnek (Majer Bálint) grafikai munkálatokkal kapcsolatos feladatokat, és webes feladatokat adhatsz meg.
  • Stride-ot használunk élő chat-re, ha valamit szeretnél, munkaidőn belül, ott mindig elérsz minket.
  • 08:00-tól 16:00-ig dolgozunk
  • Nem kell bejönnöd az irodába, fellépsz Stride-ra és tudjuk, hogy dolgozol a feladatokon.

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Együttműködés formája lehet alkalmazotti, vállalkozói is
  • Munkavégzés helye: otthonod

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat