Logisztikai asszisztens

Nemzetközi fuvarszervező cég  keresi megbízható új munkatársát

  pozícióba

Fuvarszervezés világában élsz és ott is képzeled el a jövődet?

Hosszútávú, stabil munkahelyedet keresel?

Anyagi, szakmai és emberi megbecsülésre vágysz?

 Aktív és lendületes vagy?

Nem riadsz meg az összetett, komplex feladatoktól? Eredmény és cél orientáltan dolgozol?

Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Fuvarszervezői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz, lelkiismeretes hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság
  • Felhasználó szintű MS Office
  • Aktív angol tudás
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Lényeglátó személyiség
  • Képes összetetten is gondolkodni
  • Hatékonyságra törekszik

Az új munkatárs feladatai:

  • Fuvar feladatok elvégzése / koordinálása
  • Kapcsolattartás külföldi alvállalkozóval
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • Kocsik ellenőrzése
  • Megbízók leellenőrzése
  • Riportok készítése
  • Elszámolások készítése
  • Havi jelentések készítése
  • Marketing stratégia megvalósítása
  • Marketing célok megfogalmazása
  • Negyedéves tervek elkészítése
  • Ügyfél kör bővítésének támogatása

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható együttműködés
  • Lendületes csapat
  • Anyagi, szakmai és emberi megbecsülést
  • Korrekt, biztonságos cég
  • Szakterületre irányuló továbbképzési lehetőségek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, támogató munkatársak segítségével
  • Kiemelkedően magas szakmai színvonalú termék/szolgáltatást nyújt a cég, így presztízs értékű cégnél dolgozhatsz
  • Önálló szakmai ötletek megvalósításának lehetősége
  • Állatbarát hely

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-16.30-ig
  • Két szuper kutya is a csapat tagja

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre fizetési igény megjelöléssel! Kérlek ajánló/referencia levelet is mellékelj, vagy jelöld meg azt a személyt, akit referencia végett kereshetünk.

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat