Klímaszerelő – karbantartó

Magyar tulajdonú hűtés- és klímatechnikai berendezések értékesítésével és szervízelésével foglalkozó cég keresi új munkatársát

Klímaszerelő – karbantartó pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • 3-5 év általános klímaszerelői szakmai tapasztalat
  • Szakmai felkészültség
  • Tanulási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Kék kártya
  • Pozitív, vidám életszemlélet
  • Tud azonosulni a cég küldetésével
  • Aktív, energikus munkaerő

Az új munkatárs feladatai:

  • Folyadékhűtők és klímaszekrények, valamint fancoil berendezések telepítése, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • Munkalapok és jegyzőkönyvek kitöltése
  • Szivárgásvizsgálat készítése, dokumentálása, feltöltése NKVH rendszerébe
  • Általános épületgépészeti feladatok
  • Munkák felmérése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Split klíma szerelési tapasztalat nem elegendő!

Előny:

  • Aktív angol nyelvtudás

Mit nyújt a cég:

  • Új, céges, felszerszámozott szerviz- autó, a munkavégzéshez szükséges összes műszer, szerszám
  • Céges telefon
  • Notebook és tablet biztosítva
  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Gyári külföldi tréningek, évi rendszerességgel

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: maglódi telephely, de munkavégzés az ország különböző pontjain

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre! Önéletrajzod mellé várjuk a szakképesítést igazoló dokumentumokat is!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat