KLÍMASZERELŐ

Klímaberendezések kereskedésével foglalkozó cég keresi új munkatársát

KLÍMASZERELŐ pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Ipari- és kereskedelmi hűtőgépszerelő
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat

Az új munkatárs feladatai:

  • Klímaberendezések (split, VRV, hőszivattyú, folyadékhűtő) karbantartásának elvégzése
  • Klímaberendezések (split, VRV, hőszivattyú, folyadékhűtő) hibaelhárítása
  • Klíma berendezéseket működtető elektronika javítása (háttértámogatással)
  • A végzett munkák műszaki átadása, az átadás dokumentálása (munka-, mérési-, üzembehelyezési lapok)
  • Feladatainak határidőre, az előírásoknak és elvárásoknak megfelelően történő elvégzése
  • Helyszíni telepítéseknél a felelősség teljes szakmai munkáért

Amit, kínál a cég:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Magas szakmai tudással rendelkező csapat
  • Céges autó
  • Céges telefon
  • Jó minőségű szerszámok biztosítása

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Főállás (8 óra – hétfőtől – péntekig, egy műszakos)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat