KERESKEDELMI KÉPVISELŐ (Budaörs)

Világítástechnikával foglalkozó cég keresi új munkatársát

KERESKEDELMI KÉPVISELŐ pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

-          Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-          Pontos, precíz, önálló munkavégzés

-          Erős kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

-          Kiváló megoldó képesség

-          Megbízható

-          Stressz tűrés

-          Gyakorlott gépkocsivezető

-          Tárgyalás technika magas szintű gyakorlati alkalmazása

-          Középfokú végzettség

Az új munkatárs feladatai:

-          Beérkező megrendelések kezelése, feldolgozása

-          Ügyfélkapcsolatok tartása és kezelése

-          Új ügyfelek szerzése

-          Napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok

-          Ügyfélpanaszok kezelése

-          Ajánlatok, szerződések, egyéb iratok, dokumentumok szakszerű kezelése

-          Írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok elkészítése

-          Üzletek teljeskörű lebonyolítása

-          Statisztikák, emlékeztető készítése

Előny:

-          LED technológiában szerzett tapasztalat, érdeklődés

-          műszaki beállítottság

Egyéb információk:

-          Azonnali munkakezdés

-          Munkavégzés helye: Budaörs

-          Főállás (8 óra)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az info@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat