Kereskedelmi és marketing asszisztens

Nagy múltú magyar kozmetikumokat fejlesztő, gyártó, forgalmazó cég keresi új munkatársát

Kereskedelmi és marketing asszisztens-i pozícióba

Főbb feladatok, munkák:

Szállítólevelek elkészítése, számlázás.

Kapcsolat tartása az értékesítési terület partnereivel.

Aktív közreműködés az értékesítés támogatásában.

Kereskedelem, a gyártás és a szállítás összehangolása.

Egyéb kereskedelmi és marketing feladatok elvégzése, fejlesztés támogatása.

Vezetői igény szerinti jelentések, statisztikák és kimutatások elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legalább középfokú végzettség.

Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

B kategóriás gépjármű vezetői engedély (min. 2 éves gyakorlattal).

Gyors, precíz, megbízható munkavégzés.

Rugalmas, nyitott, pozitív gondolkodású, határozott személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Szakirányú felsőfokú végzettség.

Angol nyelvtudás.

Azonnali kezdési lehetőség.

Amit kínálunk:

Főállású munkaviszony.

Fejlődési lehetőség.

Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

2092 BUDAKESZI Kagyló utca 1-3.

Ha jelentkeznél:

Küldd fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelöléssel a hr@sunfleur.hu e-mail címre "JT" hivatkozással!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat