Irodai munkatárs

Budapesti közjegyző iroda, keresi új munkatársát

IRODAI MUNKATÁRS pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • minimum középfokú végzettség
  • jártas az Office programok használatában (word, excel, ppt, outlook), kiemelten szövegszerkesztő aktív használata
  • önálló, lelkiismeretes és precíz munkavégzés
  • jó stressz és problémamegoldó készség
  • monotonitás tűrés
  • felelősségvállalás
  • önálló munkavégzés
  • lojalitás

Az új munkatárs feladatai:

  • hagyatéki ügyek intézése
  • jogászok munkájának támogatása
  • ügyfelek fogadása, kapcsolattartás
  • szervezési, ügyintézői feladatok
  • beérkező telefonok, levelek, e-mail-ek fogadása, megválaszolása
  • határidős feladatok nyilvántartása
  • beérkező hivatalos dokumentumok feldolgozása

Előny:

  • közjegyzői program ismerete
  • Irodavezetői OKJ-s végzettség
  • közjegyző irodai tapasztalat

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat