Gyengeáramú szerelő

Hazai biztonságtechnikai

cég csapatának bővítésére

munkatársakat keres

Biztonságtechnikai  világában dolgoztál és ott is képzeled el a jövődet?

Hosszútávú, stabil munkahelyedet keresel?

Anyagi, szakmai és emberi megbecsülésre vágysz?

Aktív és lendületes vagy?

Nem riadsz meg az összetett, komplex feladatoktól? Eredmény és cél orientáltan dolgozol?

Ha igen, akkor íme a lehetőség, hogy egy profi csapat részese legyél!

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük

  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat: 1-2 év, vagy pályakezdőként elhivatottság a szakma iránt és motiváció az ezirányú munkavégzéshez
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Az új munkatárs feladatai:

  • Gyenge áramú rendszerek (riasztó-, kamera -, tűzjelző-, beléptető- rendszerek)
  • telepítése,
  • karbantartása,
  • programozása,
  • kábelezése

Előnyök:

  • Biztonságtechnikai szerelő/mérnök végzettség

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes feladatok
  • Változatos munkák
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Anyagi, emberi megbecsülés
  • Teljesítmény alapú bérezés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szociális érzékenység

Munkavégzés helye

XVI. ker.-i kiinduló bázissal külső kivitelezési helyszíneken: vidéken és Budapesten egyaránt.

Munkaidő:

hétfőtől - péntekig

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre, fizetési igény megjelöléssel!

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat