Gyengeáramú szerelő

A hazai biztonságtechnikai kivitelezés, elsősorban tűzjelző rendszerek

piacán jól ismert cégünk szerelő csapatának bővítésére

Gyengeáramú szerelő munkatársat keres

Feladatok:

  • Gyenge áramú rendszerek (riasztó-, tűzjelző-, oltó-, beléptető-, kamera- rendszerek) hardver-, szoftver elemeinek telepítése, karbantartása, javítása

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat: 1-5 év
  • Felhasználói számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Vagyonvédelmi szerelői igazolvány
  • Beépített tűzjelző rendszer telepítői, karbantartó vizsga
  • Egyéb tűzvédelmi szakvizsga
  • Villanyszerelő végzettség (a gyengeáramú végzettség mellett)
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes feladatok
  • Összetartó csapat
  • Fejlődő cég

Munkavégzés helye

XIII. ker.-i kiinduló bázissal külső kivitelezési helyszíneken: vidéken és Budapest egyaránt, a szállítást a munkaadó biztosítja

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat