Gyártásvezető

Cégünk a Bepro Solutions Kft. 2011. év elején alakult. (www.bepro.hu, www.facebook.hu/BeproSolutions) Megalakulásunk óta töretlenül és dinamikusan növekszünk, a cég anyagi helyzete stabil. Jelenlegi létszámunk 25 fő, 2016-os árbevételünk 352 M HUF volt.
Tevékenységünket illetően kis szériás, egyedi kivitelű reklámfeliratok, világító táblák, belsőépítészeti dekorációs termékek, installációk gyártásával foglalkozunk.

Nagyszerű szakemberekkel rendelkező, jól felszerelt és dinamikusan növekvő,  gyártó üzemünk vezetésére (10 fő, 500 m2) keressük új munkatársunkat.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok újraszervezése
  • Gyártási layout, valamint a gyártási rend és rendszer alapelveinek újrafogalmazása, 5S bevezetése
  • Projekt nyilvántartás naprakész vezetése
  • Napi, heti gyártási tervek összeállítása, gyártási folyamatok tervszerű üzemeltetése
  • Napi szintű egyeztetések, koordináció a projekt menedzserekkel (megbízók)
  • Gyártási feladatok delegálása a gyártásban dolgozó kollégák felé (fizikai dolgozók, gyártáselőkészítők)
  • Gyártáselőkészítő kollégák folyamatos szakmai felügyelete; feladatok, határidők kiosztása, számokérése
  • Hét-, ill. napindító és záró értekezletek hatékony és informatív lebonyolítása
  • Gyártási ütem folyamatos kontrollja, felülvizsgálata a tervhez képest, és tervhez igazítása
  • Termékek minőségének, szabványok szerinti kivitelének folyamatos ellenőrzése, ellenőriztetése, ill. dokumentáltatása
  • Szabványok ismerete, megismertetése a kollégákkal, illetve a szabványoknak való megfelelőség betartatása
  • Erőforrás gazdálkodás, állandó, illetve alkalmi munkaerő toborzás,
  • Gyártás fejlesztésére irányuló beruházásokra vonatkozó javaslatok kidolgozása, majd azok megtervezése, lebonyolítása
  • Gyártás termelésének hatékonyságát kimutató statisztikák felállítása és heti riportolása
  • Minőségbiztosítás, azaz folyamatok rendszeres felülvizsgálata, elakadások esetén jobbító javaslatok kidolgozása

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület, Budafoki út 183.

  • hr@bepro.hu email címen magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel

Elvárások a jelölttel kapcsolatban:

  • Legalább 3-5 év tapasztalat gyártásvezetésben VAGY műhely vezetésben,
  • Egyedi/ kis szériás gyártásban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programcsaládba tartozó szoftverek, különös tekintettel Excel, Word, Outlook magas szintű ismerete
  • Képes feladatokat delegálni és azokat számon kérni
  • Képes felelősséget vállalni az embereiért
  • Képes úgy motiválni az embereit, hogy azok szívesen tegyék meg, amit kér tőlük
  • Vezető és nem főnök típus, aki tudja, hogy az ő szerepe az amúgy kiváló szakember kollégák támogatása, cégen belüli „életük” megszervezése, munkájuk, tevékenységük szervezés által történő hatékonnyá tétele
  • Szeretne egy jó, professzionális csapatban dolgozni és ezt képes létrehozni és hosszan fenntartani
  • Igazi megoldó típus, azaz megoldásokban és nem pedig problémákban gondolkodik
  • Jó gazda szemlélettel kezeli területét
  • Kollégáival való együttműködésekben egyetértésekre és nem kompromisszumokra törekszik
  • Képes rövid, közép és hosszútávú célokat felállítani
  • Könnyen meglátja és képes hasznára fordítani a felügyelete alatt álló terület kiaknázatlan lehetőségeit, szinergiáit
  • Rendszerető, rendszerező típus, a rendet az általa vezetett terület egészén megköveteli és betartatja
  • Higgadt, nyugodt természetű, de ha l akar érni valamit, akkor kitartó és tántoríthatatlan
  • Szükség esetén képes konfrontálni (szembe nézetni) embereket a mulasztásaikkal anélkül, hogy az konfliktusba torkolljon

Előnyben részesítjük:

  • Egyedi fém-, fa-, műanyag bútorgyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Tiszta, rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Stabil hátterű cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú foglalkoztatottság

Általános Szerződési, -felhasználási feltéltelek és Adatvédelmi nyilatkozat