Gyártási asszisztens/koordinátor

Magyar tulajdonú formaruha gyártó vállalat

Gyártási asszisztens/koordinátor munkatársat keres

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkör kezelése
  • vevőkkel való kapcsolattartás
  • beszállítókkal való kapcsolattartás
  • megrendelések feldolgozása, beszállítók felé történő továbbítása
  • megrendelések nyomonkövetése, iktatása
  • bejövő áru rendszerezése, csomagolása
  • munkához kapcsolódó adminisztráció
  • esetlegesen új ügyfelek/beszállítók felkutatása

Elvárásaink:

  • ruhaipari ismeretek (méretvételi gyakorlat)
  • textilipari ismeretek (alapanyagok ismerete)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Word, Excel, Internet)
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság
  • ápolt megjelenés
  • precizitás

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • terhelhetőség
  • felelősségtudat
  • csapatszellem

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó csapat
  • Fejlődő cég

Munkavégzés helye

Budapest, XX. kerület

Munkaidő:

teljes munkaidő (heti 40 óra)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat