Fejlesztő

SAP Business One bevezetéssel, vállalti szoftverfejlesztéssel foglalkozó cég keresi új munkatársát

Fejlesztő pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • C# tudás
  • MS SQL alapok
  • kommunikatív
  • csapatjátékos
  • precíz dokumentálás
  • feladat orientált, kezdeményező
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat (C#)
  • objektumorientált fejlesztési szemlélet

Az új munkatárs feladatai:

  • programozási feladatok megoldása
  • fejlesztési dokumentációk előkészítése
  • dokumentációk készítése
  • jól megírt, alaposan tesztelt szoftverek készítése
  • tesztelés
  • szoftver tervezési feladatok megoldása
  • fejlesztői dokumentáció készítése
  • Ügyfelek részére felhasználói kézikönyv készítése

Mit nyújt a cég:

  • év végi prémium teljesítésétől függően
  • kellemes légkör
  • oktatásokon való részvétel
  • stabil háttér
  • családias hangulat

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
  • Alkalmazott és alvállalkozó státusz is megfelelő

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat