Épületgépész projektmérnök

Dinamikusan fejlődő budapesti székhelyű gépészeti cég keresi új munkatársát

épületgépész projektmérnök

  pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Épületgépész szakirányú végzettség (diploma és/vagy technikusi
  • bizonyítvány)
  • Épületfelügyeleti rendszerek (BMS) kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Terv olvasási készség
  • MS Office, AutoCAD, REVIT vagy MEP 3D program ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Rugalmasság
  • Proaktívitás

Az új munkatárs feladatai:

  • Ipari környezetben épületgépészeti (HVAC) kivitelezéseken projektmérnöként való részvétel
  • Kivitelezési munkák előkészítése, koordinálása,
  • Előzetes kalkulációk, előtervek elkészítése
  • Alvállalkozók ellenőrzése, dokumentációk készítése,
  • Tervek véleményezése
  • Kivitelezési helyszín látogatása, kapcsolattartás alvállalkozók  és a megrendelők helyszíni képviselőivel
  • Beüzemelési szaktudás, hibakeresési képesség.
  • Gépész szabványok pontos ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos és komplex feladatok
  • Jó csapat, aki segíti, támogatja a szakmai fejlődést és a céljai elérését

Előny:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • FMV, műszaki ellenőri jogosultság
  • Tervezői tapasztalat
  • Saját autó
  • Folyékony szlovák nyelvtudás
  • Szlovákia projekteken szerezett munkatapasztalat

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küld el önéletrajzodat az info@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat