Épületgépész létesítmény felelős

Gazdaságos energetikai megoldások tervezésével, kivitelezésével foglalkozó cég keresi új munkatársát

 Épületgépész létesítményfelelős

  pozícióba

Ahogy leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Szakirányú (épületgépész) végzettség
  • Együttműködési képesség
  • Szakmai tapasztalat, magabiztos szakmai tudás
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • B kat. jogosítvány
  • Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, Office, e-napló)

Az új munkatárs feladatai:

  • Épületgépészeti kivitelezési munkák helyszíni koordinálása
  • Alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Kiviteli munkák területi építésvezetése
  • Ütemtervek készítése, építési minőség, szakszerűség megkövetelése, határidők betartása és betartatása
  • Építési napló vezetése
  • Szükség esetén műszaki előkészítési munkában való részvétel –alvállalkozói és beszállítói pályáztatás
  • Anyagrendelések, árkalkulációk előkészítése, kezelése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Egyeztetés, beszámoló a feletteseknek
  • Kiviteli tervek felülvizsgálata
  • Megrendelések kezelése, értékelése, ellenőrzése
  • Kivitelezés adminisztratív feladatinak ellátása
  • Pályázati és kiviteli szakaszban a munkák területi felmérése
  • Generálkivitelező cég képviselete a megrendelői kooperációkon
  • Minden olyan szakmai feladat, amely a projekt sikeres véghezviteléhez szükséges

Amit kínálunk:

  • Fiatalos légkör és csapat
  • Munka, teljesítmény és a kollega megbecsülése, tisztelete
  • Tervezhető juttatási rendszer
  • Projektek utáni anyagi motiváció
  • Személygépkocsi, laptop és telefon használat

Előny:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Egyéb információk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
  • Főállás (8 óra)

Alakítsd Te a karriered és tedd meg a siker felé az első lépést, küldd el önéletrajzodat az hr@jobtraining.hu címre!

Falhasználási feltéltelek    |    Adatvédelmi nyilatkozat